Firma Auto Slezáček funguje na trhu vozidel od r. 2003. Předmětem podnikání je AUTOSERVIS, jako hlavní činnost, dále provozujeme AUTOPŮJČOVNU a nyní nově PRONÁJEM DODÁVKOVÝCH VOZIDEL – pro vlastníky řidičských průkazů skupiny B. Dodávky – nebo-li menší nákladní vozy nabízíme především v rámci Zlínského kraje, ale jsme schopni zajet i do vzdálenějších míst např. Luhačovic, Přerova, Olomouce nebo Brna.
Velká výhoda pro naše zákazníky je právě provozování AUTOSERVISU, všechny vozy jsou po vrácení zkontrolovány a ihned opraveny i servisovány dle potřeby.
Vozidla jsou pravidelně servisovaná a prohlížena, přezuté zimní a letní pneu.

Na občasnou přepravu větších nákladů nemá smysl kupovat dodávku. To by se mohlo pěkně prodražit a jistě si pak budete říkat, že to bylo vcelku zbytečné. Využijte nabídku půjčovny – půjčovny dodávek, která vám vyhoví ve všech směrech. Nebudete muset již přemýšlet, zda se náklad vejde do vámi vlastněného automobilu.Autopůjčovna dodávek za vás vyřeší zprvu neřešitelný úkol.

Půjčená dodávka přepraví zboží, nábytek…
Pro půjčení dodávky potřebujete pouze oprávnění skupiny B
Potřebujete náhradní vozidlo? Zkuste půjčovnu užitkových vozů.
Dlouhodobé půjčení užitkového vozu.

Koupě auta je dnes velkým rizikem, které díky autopůjčovně dodávek a užitkových vozů odpadá. Nemusíte se zabývat problémy, které jsou nepodstatné. Nemusíte již mít neustálé obavy, že by se mohlo něco nepříjemného stát. Auto, které nevlastníte, vám přeci nemusí dělat vrásky na čele.

S autem z autopůjčovny odpadá spousta starostí, které obyčejní majitelé vozů mají na denním pořádku. Nemusíte se starat o povinné ručení. Přemýšlet nad tím, zda koupit dálniční známku. Všechny tyto starosti za vás autopůjčovna vyřeší sama. O svoje auta se totiž musí postarat právě ona, vy máte všechno již bez zbytečných problémů.

Mezi přední výhody půjčovny je nízká cena, která je dostupná jak pro podnikatele a firmy, tak pro fyzické osoby, které si potřebují na nezbytně nutnou dobu pronajmout vozidlo.